KALKULATOR ODSZKODOWANIA Bezpłatna infolinia:
800 909 420

Odszkodowania Łódź /Przedawnione kredyty i pożyczki bankowe 

Niesiemy pomoc osobom zadłużonym, które są gnębione przez firmy windykacyjne bezprawnie egzekwujące przedawnione należności!

Jeśli otrzymałeś z Sądu Rejonowego  lub e-Sądu z Lublina nakaz zapłaty,  w sprawie z powództwa jednego z poniższych niestandaryzowanych sekurtyzacyjnych funduszy zamkniętych:

PROKURA

ULTIMO

KRUK

easyDEBT

EOS1

EQUES DEBITUM

DEBITO

INTRUM JUSTITIA DEBT FOUND 1

P.R.E.S.C.O. INVESTMENT I

S-COLLECT

ASUS FINANSE I

GODEBT1

niezwłocznie skontaktuj się z Fundacją w Twojej sprawie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub Infolinii!

Pamiętaj, że termin do wniesienia sprzeciwu lub zarzutów do nakazu zapłaty wynosi tylko 14 dni od chwili doręczenia pozwu wraz z nakazem zapłaty!

Służymy pomocą osobom zadłużonym w bankach, firmach pożyczkowych i firmach windykacyjnych. Jeśli wierzyciel pozwał Cię do Sądu o przedawniony dług – wiedz, że możemy Ci pomóc. Ponadto dołożymy wszelkich starań, byś nie musiał spłacać długu, który nie jest Twój, a wyniknął z oszustwa lub pomyłki. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i prześlesz niezbędne dokumenty. Wtedy w ciągu 24 godzin nasz doświadczony prawnik przeanalizuje Twoją sprawę i wszystko Ci wyjaśni. Jeśli czujesz się zmęczony psychicznie i nie wiesz, czy podołasz – możesz liczyć na nasz zespół psychologów, który da Ci oparcie każdego dnia. Napisz do nas, a nasi wolontariusze pomogą Ci stanąć na nogi.

Bezpłatne analizy Twojej sprawy ze specjalistami od odszkodowań w Łodzi 

Bezpłatnie dokonamy analizy Twojej sprawy! Nie pobieramy żadnych opłat, ponieważ po wygranej sprawie wynagrodzenie otrzymujemy od strony przeciwnej.

Mamy świadomość, iż wierzyciele uciekają się do działań niezgodnych z prawem – grożą, zastraszają, znieważają, nieustannie nękają telefonami, a nawet nachodzą dłużników w domach. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, pomożemy Ci, współpracujący z Fundacją prawnicy będą należycie chronić Twoich interesów nie tylko w bezpośrednim kontakcie z wierzycielem, ale także w sądzie.


Odwiedź nasze Biuro Prawne i Odszkodowań - Łódź 90-514 ul. Kościuszki 59/61 lok. 220Zgłoś sprawę