KALKULATOR ODSZKODOWANIA Bezpłatna infolinia:
800 909 420

Odszkodowania Łódź / Fundacja w Twojej Sprawie - usługi odszkodowawcze.
Odszkodowania Łódź / Fundacja w Twojej Sprawie - usługi odszkodowawcze.

O nasCzym zajmuje się Fundacja „w Twojej sprawie”?

• Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty, które należą się osobom poszkodowanym w wypadkach. Działamy na terenie Łodzi oraz okolicznych powiatów.


• Reprezentujemy uczestników wypadków komunikacyjnych – kierowców i pasażerów samochodów, tramwajów, autobusów i pociągów, a także pieszych, rowerzystów i motocyklistów. Pomagamy również rodzinom ofiar wypadków śmiertelnych.


• Oferujemy pomoc w wypadkach w rolnictwie oraz wypadkach przy pracy. Również osoby, które w wyniku błędu medycznego poniosły straty mogą liczyć na nasze kompleksowe doradztwo.


W ramach współpracy z Fundacją „w Twojej sprawie” możesz liczyć na pełne wsparcie ze strony naszych wolontariuszy i partnerów. Jaką pomoc otrzymasz?


• Ustalimy sprawcę oraz podmiot odpowiedzialny za wypadek.


• Zapewnimy opiekę psychologiczną u najlepszych specjalistów, w dowolnym momencie. Począwszy od chwili zdarzenia, aż do zakończenia okresu rekonwalescencji.


• Postaramy się o uzyskanie dokumentacji medycznej ze szpitali w możliwie najkrótszym czasie. Zbierzemy niezbędne dokumenty z akt Policji, Prokuratury czy Sądów. Przygotujemy pełną dokumentację dowodową.


• Oferujemy doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania. Pomagamy w umawianiu wizyt u właściwych lekarzy, którzy pomogą Ci dojść do pełni sił.


• Dokonamy ostatecznego sformułowania wysokości należnej kwoty i zrobimy wszystko, by ją wyegzekwować. Z nami otrzymasz należne odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę na drodze postępowania likwidacyjnego lub sądowego.


• Zapewniamy dochodzenie przysługujących roszczeń od ZUS-u.


Co zyskasz sięgając po pomoc Fundacji „w Twojej sprawie”?


Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe dochodzenie roszczeń wynikających z wypadków, doznanych krzywd lub utraty bliskiej osoby. Z nami masz szansę otrzymać zwrot poniesionych kosztów leczenia lub opieki osób trzecich, wyrównanie utraconego dochodu, zwrot kosztów zwiększonych potrzeb, lekarstw, rehabilitacji i przejazdów, np. do lekarzy. Współpracując z Fundacją uzyskasz wysokie zadośćuczynienie, odszkodowanie lub rentę.


• Dołożymy wszelkich starań, byś dostał to, na co zasługujesz


• Dochodzimy najwyższych kwot odszkodowań


• Nie pobieramy opłat wstępnych

 
• Nigdy nie zawieramy ugody bez Twojej zgody. To Ty decydujesz na co się godzisz!


• Gwarantujemy, że należne środki otrzymasz na konto w ciągu 7 dni od zakończenia sprawy.


Jesteś zainteresowany? Chcesz upewnić się, że Fundacja „w Twojej sprawie” w rzetelny sposób zajmie się Twoim problemem? Zapraszamy do kontaktu poprzez bezpłatną infolinię lub do wizyty w Kancelarii Odszkodowawczej.
Infolinia: 0-800-909-420
Adres: ul. Kościuszki 59/61 lok. 220 , 90-514 Łódź 

Odszkodowanie i zadośćuczynienie

Przeciwstawiamy się nieuczciwym praktykom towarzystw ubezpieczeniowych, które niejednokrotnie celowo i z wyrachowaniem zaniżają kwotę należnego Ci odszkodowania i zadośćuczynienia lub w ogóle odmawiają ich przyznania. Jeśli uległeś jakiemukolwiek wypadkowi lub wypadkowi uległ Twój bliski albo lekarze zamiast poprawić Twój stan zdrowia, pogorszyli go na skutek błędu medycznego i uważasz, że proponowana przez ubezpieczyciela kwota odszkodowania jest zbyt niska, pamiętaj, że nie jesteś sam.
Postaramy Ci się pomóc w uzyskaniu godziwej kwoty odszkodowania!Dzięki szerokiemu gronu wolontariuszy współpracujących z Fundacją, jesteśmy w stanie nieść potrzebującym tak szeroko zakreśloną pomoc. Jeśli jednak wahasz się, czy jesteśmy w stanie pomóc i Tobie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpłatnej infolinii – udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Pomagamy także niesłusznie skazanym/aresztowanym w uzyskaniu odszkodowania z tego tytułu. Nie zostawimy również w potrzebie rodzin, które ucierpiały na skutek pożaru mieszkania. Co więcej, jeśli Ty albo osoba Ci bliska na skutek błędu medycznego borykacie się z licznymi i nieprzyjemnymi powikłaniami, także Wam pomożemy. Śmierć osoby bliskiej to zawsze ogromna trauma dla najbliższych, którzy niejednokrotnie zostają bez środków do życia – mając to na względzie, chcemy Wam pomóc uzyskać należne odszkodowanie/zadośćuczynienie, które, choć nie przywróci życia zmarłemu, to może pomóc zaspokoić codzienne potrzeby najbliższych.

Naszą misją jest pomoc takim osobom – pomoc w uzyskaniu należnej kwoty świadczenia, która będzie stanowiła rekompensatę za doznane krzywdy. Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań nie tylko związanych z wypadkami komunikacyjnymi, czy losowymi wypadkami pieszych na chodniku, ale także odszkodowaniami za wypadek przy pracy oraz wypadek rolniczy.

Wywłaszczenie i służebność

Oferujemy wsparcie stronie znajdującej się w słabszej pozycji podczas realizowanego procesu budowlanego. Pomoc będzie polegać przede wszystkim na udzieleniu kompleksowego wsparcia – od pomocy psychologa i geodety aż po pomoc prawną oraz spowodowanie należytego społecznego oddziaływania przeprowadzanej inwestycji. Jeśli zatem w Twoim obszarze planowana jest publiczna inwestycja budowlana i nie wiesz co się stanie z Twoją nieruchomością, zabrano Ci nieruchomość w związku z publiczną inwestycją wbrew Twojej woli albo nie otrzymałeś odszkodowania z tego tytułu lub proponowane odszkodowanie Cię nie satysfakcjonuje, koniecznie się z nami skontaktuj!

Niespłacone kredyty i pożyczki bankowe

Służymy pomocą osobom zadłużonym w bankach, firmach pożyczkowych i firmach windykacyjnych. które nabyły wierzytelności. Jeśli wierzyciel pozwał Cię do Sądu o przedawniony dług wiedz, że możemy Ci pomóc. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i prześlesz wszystkie dokumenty - a wtedy w 24 godziny doświadczony prawnik przeanalizuje Twoją sprawę i wszystko Ci wyjaśni.
Jeśli psychicznie nie dajesz rady udźwignąć tego ciężaru, nasz zespół psychologów będzie dla Ciebie oparciem każdego dnia. Napisz do nas, a grono ludzi dobrej woli pomoże Ci w tych trudnych dla Ciebie chwilach.
Pamiętaj - nic przy tym nie tracisz, możesz tylko zyskać!Zgłoś sprawę