KALKULATOR ODSZKODOWANIA Bezpłatna infolinia:
800 909 420

Odszkodowania Łódź / Jak pomagamy ? Darmowa Pomoc w uzyskaniu wysokich odszkodowań.
Odszkodowania Łódź / Jak pomagamy ? Darmowa Pomoc w uzyskaniu wysokich odszkodowań.

Jak pomagamy?

1
Ty zgłaszasz sprawę (telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza na stronie internetowej) i załączasz dokumenty;

2
My dokonamy bezpłatnej kompleksowej analizy Twojej sytuacji prawnej i faktycznej oraz przedstawimy Ci sposoby dalszego postępowania w sprawie, które zdaniem współpracujących z Fundacją prawników, będą dla Ciebie najbardziej korzystne.

3
Oferujemy możliwość nieodpłatnej współpracy z zaprzyjaźnionymi z fundacją wolontariuszami m.in. pedagogiem, psychologiem, pielęgniarką, architektem, geodetą;

4
Oferujemy także możliwość reprezentowania interesów Beneficjenta w postępowaniach przed sądami, organami administracji publicznej w zakresie realizowanych przez Fundację programów;

Mamy świadomość, że każda sprawa jest inna i każda wymaga dogłębnej analizy. Dlatego też świadczona przez Fundację pomoc jest zindywidualizowana dla każdego z Was i każdorazowo dokładnie z Wami ustalana.Pamiętaj, przesłanie dokumentów nic Cię nie kosztuje, możesz tylko zyskać!Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń do nas – nasz przedstawiciel z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Fundacja "w Twojej sprawie" to zespół profesjonalistów z dziedziny prawa, medycyny i psychologii, kórzy pomogą Ci uzyskać najwyższe odszkodowanie!

 

Dochodzimy dla Was następujących roszczeń:

Odszkodowania komunikacyjne;

Odszkodowanie za błąd lekarski;

Zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej;

Odszkodowanie za upadek na chodniku;

Dopłata do odszkodowania OC;

Odszkodowanie za areszt;

Odszkodowanie po wypadku w pracy;

Odszkodowanie za wypadek rolniczy;

Odkupienie szkody z AC;

Odszkodowanie po pożarze;

Ubezpieczenia NNW;

Naszą misją jest pomoc wszystkim osobom w walce z niesprawiedliwościami losu. Pragniemy zatem byś uzyskał należną kwotę świadczenia, która będzie stanowiła rekompensatę za doznane krzywdy. Z Fundacją „w Twojej sprawie”, Twoje życie ponownie nabierze jasnych barw. Nie czekaj – działaj.


Fundacja "w Twojej sprawie" to nie tylko odszkodowania! Zaufaj naszym specjalistom!

Jesteśmy również do dyspozycji w przypadku śmierci bliskiej osoby. To ogromna trauma dla najbliższych, którzy niejednokrotnie zostają bez środków do życia. Z nami masz szansę wyjść na prostą, ponieważ mając na względzie Twoje dobro, chcemy Ci pomóc w uzyskaniu należnego odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty.


Pomagamy także osobom, które zostały niesłusznie skazane lub aresztowane, by uzyskały należne z tego tytułu odszkodowanie. Nie zostawimy również w potrzebie rodzin, które ucierpiały na skutek pożaru mieszkania, powodzi albo wybuchu gazu.
Kiedy jeszcze możesz zasięgnąć naszej pomocy?Skontaktuj w celu odzyskania odszkodowania na terenie Łodzi i okolic!


Bezpłatna infolinia: 0-800-909-420

 Zgłoś sprawę