KALKULATOR ODSZKODOWANIA Bezpłatna infolinia:
800 909 420

Odszkodowania Łódź / Blog - artykuły na temat dochodzenia prawnie rekompensat pieniężnych.
Odszkodowania Łódź / Odkupienie szkody AC.
2017-06-20

Odkupienie szkody AC

Zaniżanie odszkodowań wypłacanych przed firmy ubezpieczeniowe stało się niestety w polskiej rzeczywistości normą. Towarzystwa ubezpieczeń z premedytacją bowiem wykorzystują słabszą pozycję klienta, bazując na jego niewiedzy.

Odkupienie szkody AC przez naszych specjalistów

Doznałeś szkody, a ubezpieczyciel odmawia Ci należnego odszkodowania lub zaniża jego wysokość, a Ty potrzebujesz gotówki niemalże od zaraz? Z uwagi na powstałą szkodę, a w związku z nią, problem finansowy, w jakim się znalazłeś, nie jesteś zainteresowany uczestniczeniem w długim i żmudnym procesie w celu uzyskania należnego odszkodowania?


Odkupienie szkody AC, czyli co?

Dobrze trafiłeś – oferujemy Ci pomoc w trudnej sytuacji - możliwość odkupienia od Ciebie powstałej szkody z tytułu ubezpieczenia AC. Nie ma znaczenia na jakim etapie jest postępowanie likwidacyjne – odkupujemy szkody zaraz po ich powstaniu, szkody, które zostały zgłoszone do ubezpieczyciela, ale proces likwidacyjny nie został zakończony, a także szkody, znajdujące się na etapie postępowania sądowego.  Zobacz jak działają odszkodowania Łódź i poznaj naszą skuteczność. Dzięki naszej pomocy, możesz otrzymać należną Ci kwotę odszkodowania szybko, bez stresu, konieczności uczestniczenia w długotrwałych procesach sądowych oraz zbędnych formalności.
Zgłoś sprawę