KALKULATOR ODSZKODOWANIA Bezpłatna infolinia:
800 909 420

Odszkodowania Łódź / Blog - artykuły na temat dochodzenia prawnie rekompensat pieniężnych.
Odszkodowania Łódź / Adwokat w sprawach o odszkodowania.
2017-12-01

Adwokat Odszkodowania Łódź

Wiesz, że należy Ci się odszkodowanie, ale nie masz pojęcia, co zrobić, by je uzyskać? Nie potrafisz stworzyć pisma, które przedstawi Twoje prawa? Nie chcesz walczyć w sądzie, bo boisz się, że nic nie zdziałasz? Jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy codziennie zajmują się podobnymi sprawami.

Adwokat od odszkodowań w Łodzi

Zaufaj Nam i zdobądź odszkodowanie, które Ci się należy. Adwokaci pracujący z Nami odnajdują się bardzo dobrze w tematach, z jakimi zgłaszają się poszkodowani lub bliscy poszkodowanych. Ważna jest dla nas rozmowa i to, co chcą osiągnąć osoby proszące o pomoc. Nie odmawiamy i zawsze dążymy do wygrania sprawy, ponieważ wiemy jak ważne jest to dla poszkodowanych. Każdy kto się do nas zgłosi traktowany jest jak człowiek, a nie klient, co wiele osób korzystających z naszej pomocy może potwierdzić.


Działania prawnika od odszkodowań

Nasz prawnik może zając się tematem odszkodowania niezależnie od tego, czego ono dotyczy. Mamy doświadczenie w wielu sprawach i walczyliśmy już między innymi o:


Odszkodowania komunikacyjne 

Odszkodowanie za błąd lekarski

Odszkodowanie za upadek na chodniku

Odszkodowanie za areszt

Odszkodowanie po wypadku w pracy

Odszkodowanie za wypadek rolniczy

Odkupienie szkody AC

Odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej

Odszkodowanie po pożarze

Ubezpieczenia NNW


Każda sprawa jest dla nas tak samo ważna i wiemy, że nie można odpuścić żadnej z nich. Nie ma tu znaczenia ilość osób, stopień uszczerbku na zdrowiu, czas w jakim doszło do zdarzenia. Wychodzimy z założenia, że jeżeli komuś należy się odszkodowanie, to po prostu musi je uzyskać. I to jest nasz główny cel kiedy idziemy na rozprawę sądową.


Jesteśmy dobrze przygotowani, posiadamy wiedzę i argumenty w postaci m.in. dokumentów dostarczonych przez klienta, z którym mamy stały kontakt. Na bieżąco informujemy o działaniach i etapach, na jakich znajduje się sprawa. Jednocześnie służymy poradami i podpowiadamy, co zrobić w danym momencie.


Umów się z prawnikiem od odszkodowań

Firmy ubezpieczeniowe często zaniżają kwotę odszkodowania albo nie chcą jej wypłacić w ogóle. Często pismo z odmowną decyzją otrzymane od ubezpieczyciela powoduje, że ludzie nie chcą dalej walczyć o swoje. A to duży błąd, ponieważ te pieniądze należą się poszkodowanemu lub jego najbliższym.


Niewiedza i nieznajomość prawa wykorzystywane są przez ubezpieczycieli, a my jesteśmy po to, by pomóc i uświadomić, że te pieniądze można otrzymać. Zapraszamy na rozmowę z naszymi specjalistami, którzy o odszkodowania łódź walczą każdego dnia. Ludzie po rozmowie z nami są uświadomieni, znają swoje prawa i pragną z nich skorzystać.


Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 800 909 420. Można skorzystać także z formularza kontaktowego lub odwiedzić nas osobiście w Łodzi przy ulicy Kościuszki 59/61 lok. 220. Nasi specjaliści mogą spotkać się też w dowolnym miejscu, wskazanym przez zainteresowanego. Zgłoś sprawę